Inspiracją Naszego gabinetu jest czerpanie z dobrodziejstw natury w celu udoskonalania naszego ciała. Zabiegi zostały precyzyjnie dobrane przez Naszych specjalistów z wykorzystaniem dziedzin farmacji, kosmetologii, dermatologii tak, aby zmaksymalizować efekty.

W myśl zasady „Natura  Jest Doskonała” pracujemy na preparatach pozbawionych potencjalnych alergenów lub posiadające ich minimalne ilości(substancje konserwujące i zapachowe), a oleje syntetyczne zostały zastąpione  naturalnymi olejami i olejkami eterycznymi. Ponadto wykorzystujemy aktywne wyciągi z ziół ,algi morskie ,witaminy, sfingolipidy ,borowiny, błota z morza martwego oraz glinki charakteryzujące się wysoką zawartością minerałów idealnie przenikających do komórek skóry.

Aby jeszcze intensywniej pobudzić komórki skóry do regeneracji proponujemy zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej. Zastosowanie terapii laserowej naprzemiennie z osoczem i mezoterapią jest w stanie znacznie odmłodzić skórę.

Połączenie zabiegów inwazyjnych i nieinwazyjnych pozwala w szybszym czasie osiągnąć pożądane efekty.

W myśl zasady „Natura Jest Doskonała” w Naszym gabinecie dążymy do podkreślenia piękna w sposób jak najbardziej naturalny, a wykonując makijaż permanentny uzyskasz subtelne podkreślenie swojej urody.

 

Mgr Aneta Kowalska – specjalista kosmetologii medycznej

Mgr Aneta Ziewiec – specjalista kosmetyki estetycznej i pielęgnacyjnej